01/06/2018
23:59
12°C - 54°F
TR

FERMAN PERA HOTEL BEYOĞLU

 

Ferman Pera; tarihi pera bölgesinde, İstiklal caddesine 2 dakika yürüme mesafesinde, Taksim meydanında yer alan butik bir otelimizdir. Bu bölge binaları Cumhuriyet öncesi Rumlar tarafından yapılmış olup Cumhuriyetin ilk zamanlarında Atatürk tarafından telefon ve telgraf binası olarak restore edilip kullanılmaya devam edilmiştir zaman için de atıl kalan tarihi bina MS Şirketler topluluğu adına Mehmet SARI tarafından 2018 yılı başında alınıp orijinal’in de olduğu gibi restorasyonu yapıldıktan sonra butik otel olarak hizmete açılmıştır.

Ferman Pera, İstanbul'daki ikinci eviniz olan beyoğlu'nun yeni yüzüdür. Tatilinizin rahat olmasını sağlamak ve tüm beklenti ve arzularınızı karşılamak için buradayız. 24 saat hizmet, samimi personel, kaliteli ve gülümseyen yüzler sizi ağırlamaktan sizi bekliyor. Kaldığınız süre boyunca İstanbul'un kültürel zenginliklerini keşfedeceksiniz, tanınmış Türk konukseverliğine bayılacaksınız. Amacımız, mükemmel servis dokunuşlarını olağan üstü anılara götüren ve sıradan bir tatile götürmek için harika bir ortamda dahil etmektir.

Ferman Pera 2018 yılında butik otel olarak toplamda 38 oda olarak Çift Kişilik, Üç kişilik ve Alile odaları olmakla birlikte hizmete açılmıştır. Odalarımızın hepsinde klima, LCD Tv, minibar, Kartlı kapı anahtar sistemi, banyo ve ücretsiz wifi hizmeti sunulmaktadır.

HARİKA KONUM

Taksim'de yer alan bu otel, Taksim Cumhuriyet Sanat Galerisi ve Taksim Meydanı 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Dolmabahçe Sarayı ve Galata Kulesi 2 mil (3 km) içindedir.

 
ARRIVAL DATE
DEPARTURE DATE
24 JUL 25 JUL REZERVASYON